НУШ

Картинки по запросу нуш

Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.

НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Водночас батькам теж подобається відвідувати цю школу, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння.

Похожее изображение

Картинки по запросу нуш

 

Похожее изображение

З 01 вересня 2018 року маленькі першокласники опановували дорослі правила. Звикли до статусу школярів. Наші дві великі родини 1 – х класів залюбки вчаться будувати нові знайомства, з цікавістю відкривати нові горизонти незнайомих предметів, ділитися іграшками та позитивним настроєм, долати ще не зовсім приспані страхи…

За результатами  моніторингового дослідження впровадження НУШ у Введенському НВК можна зробити висновок: діти більше вмотивовані ходити до школи, і вони хочуть іти  до школи. Діти більше мають розвинуті комунікативні навички: вчаться висловлювати свою думку, працювати в команді. Це є ті «м’які» навички , яких так не вистачало, і школа їх не формувала, а це дуже важливо для дитини у першому класі для її адаптації у школі.

Стартуємо на другий рік!